لیفت صورت با نخ

 لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ ازروشهای  جوانسازی برای  پوست است این روش  کم‌خطر و بی‌دردسری برای بیشتر  افراد می‌باشد  امروزه ازروش جوانسازی  لیفت صورت با نخ  در بسیاری ازکشورها به‌ ویژه در ایران مورد  استفاده قرار می گیرد. بیشتر بیماران ازنتیجه حاصل از لیفت صورت با نخ رضایت داشته اند واین روش برای جوان‌سازی پوست صورت روش مناسبی است .

لیفت صورت با نخ

 

امروزه ازروش جوانسازی لیفت صورت با نخ بیشتر برای بالا کشیدن ابرو ، رفع چین‌وچروک‌های روی پیشانی  همچنین خطوط  اطراف لبها ،رفع خط خنده و گردن ، افتادگی گونه‌ها ، برطرف کردن افتادگی قسمت‌های زاویه فک مورد استفاده قرار می گیرد.

به طور کلی می توانید از این روش برای کلیه نواحی صورت و گردن خود می توانید استفاده کنید .انجام  لیفت صورت با نخ برای بیشتر افراد  عوارضی به همراه  نداشته است وتنها عارضه که این روش ممکن است داشته باشد کوفتگی و کبودی پوست است .

 

 

لیفت صورت با نخ روش  برای کشیدن پوست

لیفت صورت با نخ روشی است که پزشک به کمک آن شلی و افتادگی پوست رابا این روش برطرف می کند و پوست شما بعد از لیفت صورت شکل جوان تری  به خود می گیرد.

لیفت صورت با نخ برخلاف روش‌های دیگر جوانسازی پوست،حداقل حالت تهاجمی را برای فرد به همراه دارد و نخ‌هایی که درزیرلیفت استفاده می‌شوند با بدن شما سازگاری خوبی دارند. می توان گفت که عمل لیفت نخ نوعی جراحی سبک است اما نیاز به بستری برای فرد در این روش وجود ندارد .در بیشتر اوقات یک روز پس از  لیفت می‌توانید به کارهای روزمره و همیشگی خود بازگردید ودر  نهایت تنها به دو الی سه روز استراحت نیازمند خواهید بود .

 

آمادگی لازم  قبل از انجام لیفت صورت با نخ

قبل ازانجام لیفت صورت با نخ  بهتر است توسط پزشک  خود مورد معاینه قرار بگیرد تا میزان افتادگی پوست  شما در جلسه معاینه مشخص  شود افتادگی و چروک در کدام قسمت بدن بیشترصورت گرفته است .

قبل ازانجام لیفت صورت با نخ در ابتدا سعی کنید یک پزشک ماهر و با تجربه انتخاب کنید ونمونه  کارهای او را بررسی کنید و به تبحر و تجربه او اعتماد  داشته باشید.

قبل از انجام لیفت صورت با نخ بهتر است دوش بگیرید و بهداشت فردی را در این زمینه رعایت کنید در هنگام انجام لیفت نخ  صورت شما باید بدون آرایش باشند و آقایان هم نباید ریش و سبیل  داشته باشند.

قبل از عمل، از مصرف سیگار ،قلیان و الکل تا یک هفته پرهیز کنید .

بهتر است یک هفته قبل ازلیفت  صورت داروهایی مثل  وارفامین و آسپرین که خون را رقیق می‌کنند استفاده نکنید در صورتی که ازداروی خاصی استفاده می کنید ویا بیماری خاصی دارید قبل از هر اقدامی به پزشک خود اطلاع دهید.

لیفت صورت بانخ

لیفت صورت با نخ چگونه انجام می شود

پزشک برای انجام لیفت نخ ،قبل ازهر اقدامی نقاط  ورود و خروج وهمچنین مسیر عبور نخ‌ها را در ابتدا علامت گذاری می کند پزشک برای این کار درمحل مورد نظرابتدا چند سوراخ کوچک ایجاد می کند وسوزن‌های توخالی را وارد چربی پوست می‌کنند به دلیل اینکه این سوزن‌ها خیلی کوچک هستند هیچ گونه جراحت‌ پوستی برای فرد به وجود نمی آید

بعد از این مرحله پزشک پوست را می‌کشد و فرم می‌دهد.نخ‌هایی که در روش جوان سازی پوست استفاده می‌شوند نازک  هستند و قابل ‌دیدن نیستند. این نخ‌ها به مرور زمان جذب بدن می‌شوند . اثرات لیفت با نخ دو تا پنج سال زمان لازم دارد.

نخ های مورد استفاده برای لیفت پوست صورت با نخ

نخ‌ مورد نیاز برای انجام  لیفت نخ  انواع مختلفی  دارند که هریک از این نخ ها در قسمتهای مختلف بدن  کاربرد دارد به عنوان مثال  برای حجیم کردن گونه‌ها  پزشک  چندین نخ گوناگون یا چند حلقه نخ برای لیفت پوست صورت با نخ  استفاده کند.

درناحیه گردن  پزشکان ازنوع  نخ‌های خارداربیشتر  استفاده می کنند تا بتواند پوست را با  فک پایین فرد چفت کنند.مدت‌ زمانی که پزشک برای انجام عمل لیفت نخ نیز دارد به ناحیه ای که قراراست لیفت انجام بگیرد و تعداد نخ‌هایی که در این ناحیه مورد  استفاده  قرار می گیرد بستگی دارد به طور کلی برای لیفت صورت  ۳۰ دقیقه تا ۲ ساعت برای انجام لیفت زمان لازم است.

 

بلافاصله بعد ازانجام لیفت پوست صورت با نخ شما می توانید تأثیر این روش را بر روی پوست خود ببینید اما برای مشاهده نتیجه  کامل این روش بعد از چند ماه می توانید ببینید با این روش پوست شما محکم وضخیم و شاداب می شود و چین‌وچروک‌ها این ناحیه از بین می‌روند . این نخ‌ها بعد از هشت ماه قابل جذب  خواهند بود اما تأثیراین روش در مانی دو تا پنج سال  طول  خواهد کشید.

 

لیفت صورت با نخ

انواع نخ برای لیفت صورت با نخ

نخ‌های معلق : در صورتی که پزشک شما از این گونه نخ ها  استفاده کند برای این کار پزشک از بی‌حسی موضعی استفاده می کند سپس نخ را  وارد ناحیه زیرپوست  می کند  و پوست  را بالا می‌کشد و دوام اثر لیفتینگ با این نوع نخ  معادل ۱-۲ سال می‌باشد.

 

نخ‌های ثابت بیشتربه ساختارهای زیرین پوست متصل هستند لیفت با این نخ ها  یک روش لیفتینگ اساسی و مناسب برای فرد می باشد .در این روش پزشک پوست اضافی را با کمک جراحی بر دارد کبودی و تورم ۱-۲ هفته بعد از لیفت در بدن فرد  باقی می ماند که در این صورت نیاز به استراحت در منزل  دارید  و دوام لیفتینگ با این روش در حدود دو سال است

هزینه‌ی لیفت صورت توسط نخ

هزینه لیفت صورت توسط نخ را نمی توان به صورت دقیق مشخص کرد زیرا  تعیین هزینه این عمل بیشتر به میزان لیفتی که قرار است شما انجام  دهید بستگی دارد ، نخ مورد استفاده مدت‌ زمان مورد نیازبرای درمان و نخ مورد استفاده بر هزینه جراحی تاثیر می گذارد.

 

افراد مناسب  برای انجام لیفت صورت توسط نخ

لیفت صورت با نخ بیشتر برای افرادی که در سنین بین  سی  الی پنجاه‌ سال  هستند  روش مناسبی است  مورد در صورتی که افراد نشانه‌هایی از پیری درپوست خود داشته باشند می توانند از این روش درمانی استفاده کنند.

در صورتی که شما علائمی مانند پیری پوست ، ضعیف شدن گونه‌ها،  افتادگی در گوشه‌های دهان و یا تغییراتی در پوست گردن خود داشته باشید می توانید از روش جوانسازی استفاده کنید. این نشانه‌ها با لیفت نخ  قابل در مان هستند اما نباید از این عمل انتظار غیرواقع‌بینانه داشته باشید.

دکتر وفایی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *